Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

A z tych zajtrajsich letov LWO-SXF,DTM ma vacsiu sancu na neuskutocnenie SXF nakolko rotacia zacina v LWO, a pravdepodobne sa napaja na lietadlo, ktore malo  priletiet o 8:40 z GDN ale ako vieme neprileti, no stale ho tam mozu odniekial technickym letom dostat, pripadne neviem, ci v LWO je momentalne zaparkovany nejaky ich stroj.

0 Citovat

Tiez, ak uz budeme mat vsetci zainvestovane do KTW-LWO a lety nebudu stale zrusene, mozno by nebolo zle zavolat na infolinku, kedy to zrusia 😁 nech nam v tom kredit zbytocne nestoji do konca tyzdna.

0 Citovat

indierock napsal(a):

Tiez, ak uz budeme mat vsetci zainvestovane do KTW-LWO a lety nebudu stale zrusene, mozno by nebolo zle zavolat na infolinku, kedy to zrusia 😁 nech nam v tom kredit zbytocne nestoji do konca tyzdna.


Takhle si predstavuju vrchol drzosti. Na druhou stranu, podnikani je rehole.. :-D. Tak kdo se toho ujme? Teda ale tohle byl z jejich strany slusny error :-D :-D. Indierock ziskava zlateho bludistaka za tuhle detektivni praci! 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Kludne aj bez wizz flexu? :)

wizz flex je pre poseroutkou a amaterov :D

0 Citovat

Kluci, času je dost. Není třeba nic hrotit. Odlet je až v pondělí v 6:00. Pokud by to náááhodou včas nezrušili, proaktivně tam zavolat v neděli odpoledne asi nic nezkazí, ale stylem, že sis koupil letenku KTW-LWO a nejseš si jistý, jestli poletí a máš jet do Katowic nebo ne. Našel sis polskou vyhlášku, že z Polska prý do konce měsíce nic neletí mimo unii. Tak kdo má pravdu... Polská vláda nebo oni si dojednali speciální výjimku...

0 Citovat

tonic napsal(a):

wizz flex je pre poseroutkou a amaterov :D

Co by som dal za wizz flex u tohtotyzdnovych moldavskych prepadnutych investicii... :D

Este stastie, ze som tam nedal cely kredit, ale tych cca 65% zabolelo. No uz som nastastie stihol zarobit naspat :)

0 Citovat

To máš z toho, že jsi nevzal z Kišiněva Larnaku ;-) Tu sice svévolně změnili na Londýn, ale telefonát to spravil. 

0 Citovat

LCA som vzal, no nanestastie len za 45e. No dalsich 90e sa stratilo v pondelok v BGY a dalsich 70e v utorok v BCN. :D

0 Citovat

Proto jsem vzal radsi i ted na Lvov wizz flex. Nahoda je blbec, netreba chtit, aby v rulete padla 0, kdyz existuji zachranne brzdy :-D

0 Citovat

Na KTW-LWO som flex nebral, som stale aspon aky taky hrac investor :D 

Plus na fly4free.pl vysiel wizzair zoznam destinacii, kam zacinaju letiat podla novych obmedzeni a LWO tam nie je.

https://www.fly4free.pl/wizz-air...-z-polski/

0 Citovat

Ví někdo jak to vypadá ve Vídni? Nenašel jsem žádné info. Jsou tam odlety vpořádku nebo společnosti ruší lety? Zajímá zrovna let Víden - Tallinn.

0 Citovat

Odkaz na rakouský semafor napovídá, že snad ano - https://www.oeamtc.at/thema/reis...s-36904404

Avšak aerolinka v dnešní době může beztrestně rušit lety s výmluvou na koronavirus. Tallinu by neměl přijít do cesty vládní zákaz, ale aerolinka může proškrtat letový řád, protože nenaplní letadla.

0 Citovat

KTW-LWO 22.6. vyprodán BASIC

0 Citovat

cesti investori dokazali za 2h zvednout cenu letenky z 150PLN na 700PLN. Tomu rikam vykon :D 


edit: Tak si rikam, jestli to tam treba Wizz nenechal jako navnadu, aby vedel, koho dat na black list :-D

0 Citovat

Blacklist? Ten nemůžeš tvořit na základě toho, kdo si koupí letenku :D To by bylo na žalobičku a celkem jednoznačnou. Protože ty nakupováním nic nelegálního neděláš. Můžeš si nakoupit kolik letenek a kam chceš a dokonce, aniž bys je plánoval proletět.

Maximálně si můžeou udělat šedou DB lidí, kterým přiřadí vždycky middle.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Blacklist? Ten nemůžeš tvořit na základě toho, kdo si koupí letenku :D To by bylo na žalobičku a celkem jednoznačnou. Protože ty nakupováním nic nelegálního neděláš. Můžeš si nakoupit kolik letenek a kam chceš a dokonce, aniž bys je plánoval proletět.

Maximálně si můžeou udělat šedou DB lidí, kterým přiřadí vždycky middle.


Jasne, bylo to v nadsazce. Nejaky ospaly chudak jen proste nezatrhnul o pulnoci v systemu i tuto linku :-D. Dobre pro investory :-).

0 Citovat

Jasně :-)

0 Citovat

https://www.facebook.com/2140419...984531511/


Seznam letů operovaný z Katowic - Lvov tam Není

0 Citovat

K těm Katowicim. LOT mi zrušil "vyhlídkový" let do Warszawy 4.7. a  všechny další až do 15.7. To by mohlo leccos naznačovat.

0 Citovat

Martin V napsal(a):

K těm Katowicim. LOT mi zrušil "vyhlídkový" let do Warszawy 4.7. a  všechny další až do 15.7. To by mohlo leccos naznačovat.


Myslim temi dalsimi lety mezinarodni?

0 Citovat

S bts mozte pocitat az od 29.6.

Cul mi zrusili 22.6 smer vychod.

Preinvestovane do katowic a tym padom s touto hrou uz koncim.

Lety mam nakupene na tento i buduci rok, pokryte straty so zrusenimy letmi cez rumbo a ine vouchery, ktore nevyuzijem a este mi nieco zostalo ako bonus.


Good game, len nech cul wizz neskrachuje :)

0 Citovat

Skoda, asi viaceri odlozili nakup na tieto buducotyzdnove lety z BTS a nakoniec su skor zrusene ako ten zabudnuty KTW-LWO. Takto sa ten kredit nestihne spravne preinvestovat... 

0 Citovat

indierock napsal(a):

Skoda, asi viaceri odlozili nakup na tieto buducotyzdnove lety z BTS a nakoniec su skor zrusene ako ten zabudnuty KTW-LWO. Takto sa ten kredit nestihne spravne preinvestovat... 

bohuzel :-(

0 Citovat

Hlavně se z toho neposrat (D. Přibáň)

0 Citovat

Ja myslim, ze investicim jeste neodzvonilo. Podle me to pobezi cely leto, jen je treba byt domyslivejsi, akcnejsi, rychlejsi a pruznejsi :-D 

0